Partnerské stránky:

hyperdesmo.sk

hydroizolaciaplochejstrechy.sk

štrko-piesky

liate podlahy

striekaná izolácia Nitra.sk

striekaná izolácia
Nové Zámky.sk

striekaná izolácia Komárno.sk

striekaná izolácia Levice.sk

striekaná izolácia Galanta.sk

striekaná izolácia Topoľčany.sk

striekaná izolácia Trnava.sk

striekaná izolácia Šaľa.sk

striekaná izolácia Štúrovo.sk

striekaná izolácia Hlohovec.sk

striekaná izolácia Zlaté Moravce.sk

striekaná izolácia Zvolen.sk

Referenčný zákazník

Firma FALKER GBBR


Maďarská Firma Falker-dcérska spoločnosť Holandskej materskej firmy si nás vybrala pre opakované tepelno hydroizolačné práce svojich priemyselných hál využívaných pre veľkobchodnú činnosť.
V týchto halách sa uskladňujú Holandské osivá a semená a z nich je zabezpečovaná distribúcia do obchodov a firiem v strednej Európe. Uvedená firma disponuje v Európe na zákazku vyrobeného unikátneho a ojedinelého kombajnu - na zber čerstvého zeleného hrášku.
Touto striekanou izoláciou sa zabránilo vlhkosti a kondenzu. V zime sa vytvorila ideálna teplota a v lete sa zábránilo zapečeniu klíčkov v sadivách.

Firma Dortun

Pre potreby firmy Dortun Nesvady sme izolovali priemyselnú trapézovú halu zo stropom z azbestovej vlnovky.
Nakoľko po tejto striekanej polyuretánovej izolácii už nebol problém s vykúrením haly, okamžite sa začala využívať ako výrobná hala na pravidelnú výrobu náhradných dielov pre potreby festivalových podujatí-ktoré uvedená firma organizuje.
Nepopieratelný význam má aj stabilná teplota v lete, kedy sa hala nebude prehrievať a zamestnancom poskytne príjemné prostredie.
Tlačiarne Ritter

Vďaka spokojnosti našich starých zákazníkov a ich odporúčaniu sme sa dostali do Budapeštianskej Tlačiarenskej spoločnosti Ritter. Firma pri rozširovaní svojho portfólia potrebovala izolovať nové priestory pre novo zakúpený tlačiarenský automat. Pre spokojnosť s prevedením a prístupom našich aplikátorov-okamžite rozšírila zákazku na izoláciu ďalšej novopostavenej haly.
Pekáreň OREMUS

Firma pekáreň OREMUS -Bánov nás poverila úlohou tepelnej hydroizolácie dvoch 10 000 litrových akumulačných nádrží, ktoré sú osadené priamo vo výrobnej hale. Teplota vody v nádržiach sa musí udržať na konštantnej teplote 60 stupňov Celzia a vyššie. Aplikovali sme priamo na horúce nádrže za obzvlášť nevhodných aplikačných podmienok. Ale tak ako vždy aj túto výzvu sme bezproblémovo zvládli.

Pivovar Mníchov-sudy

Pivovar Mníchov si nás vybral spomedzi viacerých európskych aplikátorských firiem na pravidelne sa opakujúcu zákazku na plnenie dvojplášťových drevenných sudov s antikorovou vložkou.
Tieto špeciálne sudy sú plnené tvrdou liatou PUR penou za účelom zabezpečenia optimálnej teploty piva aj v prípade slnečného žiarenia.
Na túto zákazku sme použili výrobok ,ktorý spľňal ekologické parametre, a na práce priamo dohliadali poverený pracovníci objednávateľa z Nemecka, ktorý priamo na mieste vykonali aj kvalitatívne skúšky.
Touto zákazkou sa naše výrobky dostanú aj na také prestížne festivalové akcie ako napr.: Oktorberfest, Karneval v Kolíne nad Rýnom ale aj za Atlantik do USA. Takisto ich pivovar pravidelne daruje svojim VIP klientom


Potravinová a veterinárna správa v Bratislave.

Na základe výberového konania sme získali extrémne zložitú izoláciu plochej strechy na štátnej budove:
Potravinová a veterinárna správa v Bratislave. Nakoľko do budovy vďaka niekoľkým desiatkam prechodov /ventilačných, vetracích , odvetrávacích , klimatizačných a aj káblových/ súvislo zatekalo a nesmierne drahé laboratórne prístroje sa zakaždým museli pred vodou zakrývať, no a v neposlednom rade nehovoriac o nevhodných pracovných podmienkach zamestnancov správy.
Z uvedeného dôvodu sme realizovali aplikáciu nástreku hydro-tepelno izolačnej striekanej polyuretánovej peny.
Tento povrch sme následne ošetrili UV-stálou vodeodolnou membránou a týmto zložitým postupom vykonaných prác sme zožali ďalší mimoriadny úspech v aplikáciách ďalšej extrémne zložitej zákazky.


U.S. Steel Košice

Po niekoľkonásobných rokovaniach sme sa na základe vysokej kvality nami používaných materiálov ,a profesionalite aplikátorov - zaradili medzi interných dodávatelov strategickej firmy U.S. Steel Košice.
Špeciálnu formu striekanej polyuretánovej izolácie vhodnú do tohto prostredia sme naaplikovali v interných priestoroch firmyU.S. Steel .
Na základe bezpečnostných predpisov a požiadaviek firmy fotografie z tejto aplikácie nie sú k dispozícii.


Univerzita Veszprém Atómová elektráreň Paks

Aplikácia striekanej PUR peny so špeciálnymi prísadami na izoláciu výskumného kontajnera,
ktorá prebehla na pôde Univerzity v maďarskom meste Veszprém, v ktorom je umiestnený funkčný model elektrárne na výskum a kontrolu reverzného využitia vody z chladiacich veží pre objednávateľa : Atómová elektráreň v maďarskom meste Paks.